Zakup hafciarki - Szkolenie z dostawą!

 

Szkolenie z hafciarki

 

Hafciarka jest niezwykłym urządzeniem i razem z programem do projektowania haftów posiada ogromne możliwości. Wyhaftowanie własnego loga firmy, postaci z bajki albo napisu to tylko pojedyncze pomysły na to co możemy stworzyć. Jednak wiele osób zadaje sobie pytanie „Czy na pewno dam radę?”. „Obsługa takiej hafciarki i programu musi być bardzo trudna”. Nic z tych rzeczy!

 

 

Przy zakupie konkretnych modeli hafciarek oferujemy dodatkowe szkolenie z obsługi sprzętu razem z programem do projektowania haftów. Nie trzeba nawet wychodzić z domu! Specjalista przywiezie hafciarkę w każde miejsce w Polsce, przygotuje ją do pracy a następnie nauczy tajników wykonywania haftów. Szkolenie zostanie przeprowadzone na materiałach przywiezionych razem z hafciarką.

 

 

Na szkoleniu poruszone zostaną wszystkie najważniejsze kwestie odnośnie haftowania. Specjalista doradzi jak dobierać grubość flizeliny, wybór dobrych nici hafciarskich, wytłumaczy różnice między górną, a dolną nicią i tym podobne zagadnienia. Na końcu przeprowadzi próbny haft, ucząc przy tym obsługi maszyny. Szkolenie będzie dostosowane idealnie do przyszłego użytkownika hafciarki w zależności od tego czy miał kiedyś do czynienia z haftem, czy jest to jego pierwsza styczność z taką maszyną i programem.

 

 

Darmowy pakiet szkoleniowy obejmuje między innymi takie hafciarki jak:

Janome MB-4 - Hafciarka Janome MB-4S + program Digitizer MBX 5.0 (patrz tutaj)

Janome MB-7 - Hafciarka Janome MB-7 + program Digitizer MBX 5.0 (patrz tutaj)

Brother VR - Hafciarka Brother VR (patrz tutaj)

Brother PR670E - Hafciarka Brother PR670E (patrz tutaj)

Brother PR-1050X - Hafciarka Brother PR-1050X (patrz tutaj)

Istnieje również możliwość uzyskania szkolenia dla mniejszych hafciarek, takich jak na przykład Janome MC500 - Hafciarka Janome MC500E + program Janome Digitizer MBX 5.0 (patrz tutaj) lub Elna 830 eX - Hafciarka Elna 830 + program Janome Digitizer MBX 5.0 (patrz tutaj). Wystarczy wybrać opcję możliwości szkolenia przy zakupie. Identyczne szkolenie jak w powyższych hafciarkach dostępne jest za niecałe 150 złotych! 

Gorąco zachęcamy do zakupu!