Nowa marka w sprzedaży - MINERVA

 

Szanowni Klienci!

Informujemy, iż sklep DlaSzycia.pl w swojej ofercie posiada maszyny do szycia MINERVA.

Nazwa firmy wywodzi się od mitologicznej patronki wiedzy, rzemiosła i sztuki. To ta postać stała się inspiracją Emila Rezlera i Josefa Koma, dwóch mężczyzn, którzy na swojej pierwszej maszynie do szycia zamieścili tę oto mitologiczną kobietę.

Firma Minerwa istnieje od 1871r., czyli od ponad 140 lat. W głównej mierze produkowała ona przemysłowe maszyny do szycia. Jednakże lata 90-te XX w. Sprawiły, iż kobiety same chciały uszyć sobie wyjątkowe i unikatowe kreacje. Stąd nastąpił wzrost zainteresowania domowymi maszynami do szycia. I takie swoim klientom zaczęła oferować właśnie firma Minerva.

Dziś Minerva to przede wszystkim symbol wysokiej jakości, niezawodności i trwałości!

Zapoznaj się z ofertą, jaką posiada nasz sklep! (link do maszyn do szycia minerva)

MECHANICZNE MASZYNY DO SZYCIA MINERVA (kliknij tutaj)

Mechaniczne maszyny do szycia MINERWA są mocne. Cechuje je trwałość i niezawodność. Intuicyjne i proste w użytkowaniu- obsługa nie powinna stanowić żadnego problemu. Maszyny te idealnie nadają się do szycia grubych materiałów, ze względu na swoją metalową konstrukcję. Zaletą maszyn jest ich rozmiar- wszędzie się zmieści. Wyposażone są w chwytacz wahadłowy, funkcję automatycznego obszywania dziurek, regulację docisku stopki, regulację długości ściegu, itp. Wybrane modele różnią się od siebie liczbą programów szycia.

 

MINERVA 141D

MINERVA 232D

maszyna do szycia minerva 232d

MINERVA 363D

maszyna do szycia minerwa 363d

MINERVA M819B

MINERVA M823B

MINERWA M832B

MINERVA ONE F 

MINERVA B21

Maszyna do szycia Minerva B21

MINERVA B29

maszyna do szycia minerwa b29

MINERVA B32

maszyna do szycia minerva b32

KOMPUTEROWE MASZYNY DO SZYCIA MINERVA (kliknij tutaj)

Komputerowe maszyny do szycia w odróżnieniu od mechanicznych posiadają więcej programów szycia (minimum 90). Komputerowe maszyny MINERWA posiadają bogatą ofertę ozdobnych ściegów. Są bardzo funkcjonalne i proste w obsłudze. Komputerowe maszyny MINERWA wyposażone są w klawiaturę, co bardzo usprawnia ich obsługę. Wszystkie modele posiadają regulację długości i szerokości ściegu, automatyczne obszywanie dziurki, automatyczne nawlekanie nici, chwytacz rotacyjny.

 

MINERVA MC 90C

MINERVA EXPERIENCE 1000

MINERVA DECORPROFESIONAL