Nowość na rynku - Komputerowa hafciarka Janome MC230E

 

Najnowsza hafciarka Janome na rynku! 

Nasz sklep dlaszycia.pl posiada w sprzedaży najnowszy model hafciarki Janome MC230 - hafciarka Janome MC230 

Hafciarka komputerowa MC203E pomoże Ci w nowatorski sposób przyozdobić i upiększyć wygląd Twojej odzieży a nawet mieszkania!

Dzięki najnowszej hafciarce Janome stworzenie wyjątkowego i oryginalnego logotypu, monogramu czy też wzoru nie będzie dla Ciebie już żadnym problemem. 

Warto podkreślić, iż Janome MC230E posiada fantastyczne pole haftu o wymiarach 140 x 140 mm. Jak do tej pory żadna hafciarka w takim przedziale cenowym nie miała aż tak dużego pola haftu!

Hafciarka Janome MC230E

Jenoigłowa hafciarka Janome MC230E posiada dotykowy ekran LCD, na którym znajdziemy informacje dotyczące m.in.:

  • rozmiaru haftu,
  • liczbie kolorów haftów,
  • czasie wykonywania haftu.

Hafciarka komputerowa Janome MC230E

Obsługa Janome MC230E jest prosta i intuicyjna. Liczne udogodnienia do których zaliczyć można m.in. obcinanie nici, nawlekanie nici, przycisk start/stop sprawi, że nawet dla laika haftowanie stanie się dziecinnie proste.

 

UWAGA! DOBRA CENA!

Aktualnie w naszym sklepie znajduje się w sprzedaży hafciarka Janome MC230E wraz z programem do projektowania haftów Janome Digitizer JR 5.0 i aktualizacją do pełnej wersji programu MBX w wyjątkowej cenie : 5499,00zł. - hafciarka komputerowa Janome MC230 + program Janome Digitizer Jr i Upgrade do MBX.

Hafciarka MC230E z programem

W naszej ofercie znajdą Państwo również:

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Pamiętaj, że do wykonania pierwszego, samodzielnego haftu oprócz hafciarki potrzebne Ci będą niezbędne akcesoria, które również znajdziesz w naszym sklepie. A jest to:

  1. igły Schmetz do haftowania (patrz tutaj)
  2. igły Janome do szycia i haftowania (patrz tutaj)