Mata do cięcia ze średnim klejem Brother ScanNcut 30,5 x 61 cm - CAMATM24
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: BROTHER
  • Kod producenta: CAMATM24
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 3-14
  • szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz
Mata z średnim klejem 30,5 x 61 cm Brother ScanNcut CAMATM24
Specjalnie zaprojektowana mata ze średnią mocą kleju do plotera marki Brother ScanNCut. Idealna do cięcia papieru o różnej grubości - od 0,1 mm do 0,3 mm.
Jej wymiary wynoszą 30,5 cm x 61 cm- to jest 12" x 24" (cali).