Hafciarka Elna 830 + program Janome Digitizer MBX

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELNA
  • Kod producenta: ELNA 830+MBX
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 7 722,76 zł 9 499,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Elna 830eX (hafciarka) + program Janome Digitizer MBX ver. 5.0. z możliwością szkolenia z obsługi!

Powyższy zestaw zawiera nowoczesną hafciarkę Elna 830 eX i program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX wer. 5.0.

Kupując zestaw oszczędzasz aż 1499,00 zł - łączna cena hafciarki i programu wynosi 10 999,00 zł.


Zestaw zawiera: 

1. Hafciarkę Elna 830 eX

Hafciarka ElnaElna eXpressive 830 to bardzo nowoczesna komputerowa, jednoigłowa hafciarka marki Elna, która w ciekawy i innowacyjny sposób pozwoli Ci ozdobić co tylko zechcesz. Hafciarka 830 eX posiada duże pole haftu - 28 cm x 20 cm (280 mm x 200 mm). W ciągu jednej minuty jest w stanie wykonać aż 860 ściegówObsługa hafciarki jest prosta i intuicyjna. Odbywa się przy użyciu dużego i czytelnego wyświetlacza LCD. Hafciarka ta zaprogramowana jest w języku polskim.  Hafciarka Elna eXpressive 830 wyposażona została w 160 wbudowanych wzorów haftu i aż 6 rodzajów czcionek ( z czego 3 europejskie, które zawierają polskie znaki). Dzięki zamontowanemu portowi USB możliwe jest wyhaftowanie każdego, dowolnego wzoru. Model ten doskonały jest do wykonywania personalnych t-shirtów, bluz, sukienek. Wyhaftuje wzór na obrusie, poduszce, ręcznikach. Zastosowanie znajdzie zarówno w punkcie usługowym, jak i w domu.

Szczegółowy opis hafciarki znajdziesz tutaj: Elna 830 eX.

2. Program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.0

Program do projektowania haftówDIGITIZER MBX ver. 5.0 to najnowszy program do zaprojektowania unikatowych haftów. Stworzony został dla Janome przez australijską firmę Wilcom. Ta wersja posiada wiele nowych funkcji i licznych usprawnień. Wersja 5.0 różni się od swojej poprzedniczki, wersji 4.5 wizualnie. Dzięki nowej wizualizacji znalezienie potrzebnych narzędzi i ustawień stało się o wiele prostsze. Podczas pracy z programem w wersji 5.0 zauważysz, że wiele rzeczy zostało usprawnionych np.: zarządzanie kolorami nici, konwersja czcionek TrueType, możliwość symulacji haftu z włączoną wizualizacją. W tym programie do projektowania haftów znajdują się wszystkie tamborki, które pasują do hafciarek Janome. Możliwe jest jednak również stworzenie własnego tamborka. W tej wersji możliwe jest zapisywanie plików na hafciarki różnych marek. Dlatego z tej wersji oprogramowania mogą korzystać posiadacze hafciarek nie tylko Janome. DIGITIZER MBX ver. 5.0 z pewnością zadowoli wszystkich użytkowników. Dzięki niemu każdy będzie mógł stworzyć wyjątkowy i unikatowy haft. Polecamy jako dodatek do wszystkich modeli hafciarek. 

Szczegółowy opis programu znajdziesz tutaj: program do projektowania haftów Janome Digitizer MBX ver. 5.0

Gwarancja i instrukcja obsługi hafciarki Elna eXpressive 830:

Do każdej hafciarki dołączamy instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną na okres 5 lat w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi), na terenie całej Polski.

 

Nie jesteś pewien czy dasz radę obsłużyć hafciarkę z programem? Nasz specjalista może Ci pomóc! Wystarczy wybrać opcję zakupu hafciarki wraz ze szkoleniem. Specjalista z naszego sklepu dostarczy hafciarkę i nauczy podstaw korzystania z niej oraz programu do projektowania haftów. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny