Hafciarka Elna 830 + program Janome Digitizer JR z aktualizacją do MBX!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELNA
  • Kod producenta: ELNA 830+MBX
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 6 503,25 zł 7 999,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Elna 830eX (hafciarka) + program Janome Digitizer JR z aktualizacją do pełnej wersji MBX i z możliwością szkolenia z obsługi!

Powyższy zestaw zawiera nowoczesną hafciarkę Elna 830 eX i program do projektowania haftów Janome Digitizer JR wer. 5.0. razem z aktualizacją do pełnej wersji programu MBX 5.0!


Zestaw zawiera: 

 

Hafciarka ElnaElna eXpressive 830 to bardzo nowoczesna komputerowa, jednoigłowa hafciarka marki Elna, która w ciekawy i innowacyjny sposób pozwoli Ci ozdobić co tylko zechcesz. Hafciarka 830 eX posiada duże pole haftu - 28 cm x 20 cm (280 mm x 200 mm). W ciągu jednej minuty jest w stanie wykonać aż 860 ściegówObsługa hafciarki jest prosta i intuicyjna. Odbywa się przy użyciu dużego i czytelnego wyświetlacza LCD. Hafciarka ta zaprogramowana jest w języku polskim.  Hafciarka Elna eXpressive 830 wyposażona została w 160 wbudowanych wzorów haftu i aż 6 rodzajów czcionek ( z czego 3 europejskie, które zawierają polskie znaki). Dzięki zamontowanemu portowi USB możliwe jest wyhaftowanie każdego, dowolnego wzoru. Model ten doskonały jest do wykonywania personalnych t-shirtów, bluz, sukienek. Wyhaftuje wzór na obrusie, poduszce, ręcznikach. Zastosowanie znajdzie zarówno w punkcie usługowym, jak i w domu.

Szczegółowy opis hafciarki znajdziesz tutaj: Elna 830 eX.

 

Program do projektowania wzorów haftów do hafciarki Janome Digitizer JR z możliwością aktualizacji do pełnej wersji programu MBX.


Jest to podstawowa wersja programu do projektowania haftów cała w JĘZYKU POLSKIM. Program świetnie nadaje się na rozpoczęcie przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki oraz zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów. Program może być wykorzystany do konwersji haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 5.0

To bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Wystarczy umieć obsługiwać komputer, żeby projektować piękne hafty. Polecam jako dodatek do wszystkich hafciarek JANOME. Dzięki niemu bez problemu zamienicie rysunki na hafty.

 

Jeśli podstawowa wersja programu przestanie Ci wystarczać, możesz ją zaktualizować dzięki dodatkowemu rozszerzeniu programu. Dołączony do zestawu upgrade pozwala na aktualizację podstawowej wersji programu Janome Digitizer JR do pełnej wersji programu Janome Digitizer MBX 5.0. Program ten daje nieograniczone możliwości projektowania wzorów haftów dzięki wbudowanemu modułowi Corel Draw. 

 

Gwarancja i instrukcja obsługi hafciarki Elna eXpressive 830:

Do każdej hafciarki dołączamy instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną na okres 5 lat w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi), na terenie całej Polski.

 

Nie jesteś pewien czy dasz radę obsłużyć hafciarkę z programem? Nasz specjalista może Ci pomóc! Wystarczy wybrać opcję zakupu hafciarki wraz ze szkoleniem. Specjalista z naszego sklepu dostarczy hafciarkę i nauczy podstaw korzystania z niej oraz programu do projektowania haftów. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny