Hafciarka Elna 830 + program Janome Digitizer JR

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELNA
  • Kod producenta: ELNA 830+JR
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 5 283,74 zł 6 499,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Elna 830eX (hafciarka) + program Janome Digitizer JR wer. 5.0. z możliwością szkolenia z obsługi!

Powyższy zestaw zawiera nowoczesną hafciarkę Elna 830 eX i program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior wer. 5.0.

Kupując zestaw oszczędzasz aż 599,00 zł - łączna cena hafciarki i programu wynosi 7099,00 zł.


Zestaw zawiera: 

1. Hafciarkę Elna 830 eX

Hafciarka ElnaElna eXpressive 830 to bardzo nowoczesna komputerowa, jednoigłowa hafciarka marki Elna, która w ciekawy i innowacyjny sposób pozwoli Ci ozdobić co tylko zechcesz. Hafciarka 830 eX posiada duże pole haftu - 28 cm x 20 cm (280 mm x 200 mm). W ciągu jednej minuty jest w stanie wykonać aż 860 ściegówObsługa hafciarki jest prosta i intuicyjna. Odbywa się przy użyciu dużego i czytelnego wyświetlacza LCD. Hafciarka ta zaprogramowana jest w języku polskim.  Hafciarka Elna eXpressive 830 wyposażona została w 160 wbudowanych wzorów haftu i aż 6 rodzajów czcionek ( z czego 3 europejskie, które zawierają polskie znaki). Dzięki zamontowanemu portowi USB możliwe jest wyhaftowanie każdego, dowolnego wzoru. Model ten doskonały jest do wykonywania personalnych t-shirtów, bluz, sukienek. Wyhaftuje wzór na obrusie, poduszce, ręcznikach. Zastosowanie znajdzie zarówno w punkcie usługowym, jak i w domu.

Szczegółowy opis hafciarki znajdziesz tutaj: Elna 830 eX.

2. Program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior wer. 5.0

Program do haftowaniaJanome Digitizer Junior ver. 5.0 to najnowsza wersja podstawowego programu do projektowania haftu. Dzięki aktualizacji wersji 4.5. praca z programem jest jeszcze bardziej ciekawa, interesująca a przede wszystkim efektywna. W tej wersji możliwe jest zapisywanie plików na hafciarki różnych marek. Dlatego z tej wersji oprogramowania mogą korzystać posiadacze hafciarek nie tylko Janome. Wersja JR 4.5. różni się od wersji JR 5.0 menu (menu całkowicie przebudowane). Digitizer JR 5.0 pozwala na precyzyjne ustalenie rozbudowanie kolejności wykonywanego haftu dla każdego z obiektu! Od tej pory nie trzeba ograniczać się do całych bloków kolorów.

Szczegółowy opis programu znajdziesz tutaj: program do projektowania haftów Janome Digitizer Junior wer. 5.0

Gwarancja i instrukcja obsługi hafciarki Elna eXpressive 830:

Do każdej hafciarki dołączamy instrukcję obsługi wraz z kartą gwarancyjną na okres 5 lat w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi), na terenie całej Polski.

 

Nie jesteś pewien czy dasz radę obsłużyć hafciarkę z programem? Nasz specjalista może Ci pomóc! Wystarczy wybrać opcję zakupu hafciarki wraz ze szkoleniem. Specjalista z naszego sklepu dostarczy hafciarkę i nauczy podstaw korzystania z niej oraz programu do projektowania haftów. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny