Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 5.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 81,22 zł 99,90 zł

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 5.

stopka JanomeStopka do pikowania, haftowania i cerowania - Janome 200349000 (chwytacz rotacyjny) - stopka jest specjalnie skonstruowana po to, aby wraz ze skokiem igły podnieść się. Daje to możliwość swobodnego poruszania się materiału, co w efekcie umożliwia malowania nitką po tkaninie. Wyrażanie myśli nigdy nie było takie proste! Doskonały wariant dający nieskończone możliwości podczas pikowania, czyli quiltingu. Stopka ta wykonana jest z plastiku, dlatego widoczność podczas pracy jest bardzo dobra.Zaleta: łatwa w montażu.

Stopka JanomeStopka do naszywania ozdobnych sznurków - Janome 200345006 (chwytacz rotacyjny) - stopka przeznaczona do wykonywania ozdobnych naszyć na tkaninę. W efekcie, mogą być one widoczne i służyć jako ozdoba materiału bądź też mogą służyć jako zwiększenie wypukłości ściegu ( dotyczy to np. ściegu zygzak dla bardzo gęstego ustawienia). Do stopki można wprowadzić trzy, dwa lub jeden sznurek. Maksymalna średnica każdego z nich to 1,5 mm.  Ten model stopki daje możliwość szycie igłą podwójną. Zaleta: prostota w montażu.

Stopka JanomeStopka przezroczysta z prowadnikami (3 w 1) - Janome 200449001 (chwytacz rotacyjny) - w tym wyjątkowym modelu znajdziemy tak naprawdę aż 4- przezroczysta stopka do szycia ściegiem prostym, stopka krawędziowa na 1/8" (3mm), stopka krawędziowa na 1/4" (6mm), stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie. Wykonana ona jest z przezroczystego plastiku. To na nim odbite są linie, które mają na celu prowadzenie materiału. Dodatkowe prowadniki gwarantują idealnie równy szew.  Stopka przeznaczona do szycia patchworków. Również do zszywania i łączeni tkanin, tworzenia zakładek lub szczypanek.

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 40,03 zł (cena trzech produktów wynosi 140,20 zł).

Zestaw nie pasuje do maszyn do szycia z wbudowanym górnym transportem (np. Janome MC6600P, Janome MC7700QCP, Elna 7300 czy Elna eXcellance 740).

Zastosowanie stopek JANOME, znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciami:

FILMIK NR 1: zastosowanie stopki do pikowania, haftowania i cerowania Janome,

FILMIK NR 2: zastosowanie stopki do naszywania ozdobnych sznurków Janome,

FILMIK NR 3: zastosowanie stopki krawędziwej 1/4 " (6mm) Janome. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny