Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 4. (chwytacz rotacyjny)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 105,61 zł 129,90 zł
  • Oblicz

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 4

stopka JanomeStopka do wszywania zamka krytego - Janome 200333001 (chwytacz rotacyjny) - dzięki temu modelu wszycie zamka krytego stanie się dziecinnie proste. A warto podkreślić, że taki zamek staje się coraz bardziej popularny. Wykorzystuje się go m.in. w sukienkach, bluzach, spódnicach. Posiada bowiem on od spodu rowki, które przesuwają się po ząbkach zamka. W ten sposób stopka traktuje ząbki zamka jak prowadnik, dlatego szycie odbywa się z taką samą odległością od ząbków zamka w każdym miejscu. Co więcej ząbki są odginane przez stopkę, igła wbija się blisko nich co w rezultacie daje niemalże niewidoczny zamek kryty.

stopka Janome Lamownik - Janome 200313005 (chwytacz rotacyjny) - służy do wszywania zaprasowanej i niezaprasowanej lamówki. Od tej pory jej wszywanie stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Maksymalna szerokość lamówki niezaprasowanej, jaką możemy wprowadzić do lamownika to maksymalnie 25mm - po uszyciu 5,5 mm. Z kolei lamówki zaprasowanej wynosi od 10 do 14 mm - po uszyciu 5,5 mm. System zwijaczy i lamowników sprawia, że będziesz mógł w profesjonalny sposób wykańczać swoje wyroby.

stopka janomeStopka do marszczenia - Janome 200315007 (chwytacz rotacyjny) - model stopki, który nadaje efekt równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. To jaki będzie efekt końcowy uzależnione jest od ustawienia maszyny i właściwości tkaniny. Najlepszy rezultat marszczenia będzie widoczny na cienkich materiałach. Im materiał grubszy, tym marszczenie będzie delikatniejsze. Łatwa w montażu.

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 39,85 zł (cena trzech produktów wynosi 169,75 zł).

Zastosowanie stopek JANOME, znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciami:

FILMIK NR 1: jak wszyć zamki za pomocą stopki Janome,

FILMIK NR 2: zastosowanie lamownika Janome,

FILMIK NR 3: zastosowanie stopki do marszczenia Janome. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny