Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 3.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 52,76 zł 64,90 zł

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 3

stopka JanomeStopka do ściegu prostego - Janome 200125008 (chwytacz wahadłowy) - ten rodzaj stopki idealnie sprawuje się podczas szycia długich i cienkich materiałów, które często wcinają się w płytkę ściegową, powodując jej uszkodzenie. Stopka ta również pomaga podczas trudności przebiciem się igły przez tkaninę. Zaleta: łatwa w montażu.

 

stopka JanomeStopka do ściegu krytego - Janome 200130006 (chwytacz wahadłowy) - stopka przeznaczona do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem. Rewelacyjnie nadaje się do szycia tzw. ściegiem krytym (podszywanie).Szycie zawsze będzie równe od brzegu dzięki możliwości regulacji odległości prowadnika . Montaż nie jest skomplikowany.

stopka JanomeStopka owerlokowa - Janome 200132008 (chwytacz wahadłowy) - stopka, która idealnie nadaje się do obrzucania krawędzi tkanin. To dzięki niej estetyka końcowego wyglądu będzie lepsza, niż w przypadku użycia zwykłej stopki. Idealna do cienkich i średnich tkanin. Jeżeli zdecydujemy się na użycie tego modelu stopki szerokość obrzucenia stopki będzie idealnie równa a krawędź perfekcyjna gładka. Nie powstanie żadne pomarszczenie, jak to często zdarza się w przypadku standardowych modeli stopek. Skąd się bierze efekt idealnie płaskiej krawędzi tkaniny? ścieg tworzony jest zarazem na krawędzi tkaniny i jednoczenie zsuwany z niego podczas szycia, co daje efekt idealnie gładkiej powierzchni materiału.

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 21,65 zł (cena trzech produktów wynosi 64,90 zł).

Zastosowanie wszystkich stopek znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciem.  

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny