Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 2.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 48,70 zł 59,90 zł

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 2

stopka JanomeStopka do pikowania, haftowania i cerowania - Janome 200127000 (chwytacz wahadłowy) - stopka jest specjalnie skonstruowana po to, aby wraz ze skokiem igły podnieść się. Daje to możliwość swobodnego poruszania się materiału, co w efekcie umożliwia malowania nitką po tkaninie. Wyrażanie myśli nigdy nie było takie proste! Zaleta: łatwa w montażu.

 

stopka JanomeStopka do naszywania ozdobnych sznurków - Janome 200126009 (chwytacz wahadłowy) - stopka przeznaczona do wykonywania ozdobnych naszyć na tkaninę. W efekcie, mogą być one widoczne i służyć jako ozdoba materiału bądź też mogą służyć jako zwiększenie wypukłości ściegu ( dotyczy to np. ściegu zygzak dla bardzo gęstego ustawienia). Do stopki można wprowadzić trzy, dwa lub jeden sznurek. Maksymalna średnica każdego z nich to 1,5 mm.  Ten model stopki daje możliwość szycie igłą podwójną. Zaleta: prostota w montażu.

stopka JanomeStopka krawędziowa 1/4'' (6 mm)  - Janome 200330008 (chwytacz wahadłowy) - ten model stopki szczególnie polecany jest dla osób ceniących precyzję wykonania. Za pomocą prowadnika jesteśmy w stanie perfekcyjnie połączyć tkaniny, naszyć kieszenie, uzyskać zakładki czy też wykonać równoległe stebnowanie w pobliżu szwu. Na jednym z płóz stopki znajduje się specjalne oznaczenie, wzkazujące moment wykonania obrotu na igle. Zaleta: łatwa w montażu.

 

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 22,15 zł (cena trzech produktów wynosi 82,05 zł).

Zastosowanie wszystkich stopek znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciem. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny