Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 1.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 81,22 zł 99,90 zł
  • Niedostępny

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 1

Stopka JanomeStopka do wszywania zamków krytych - Janome 941800000 (chwytacz wahadłowy) - zamek kryty jest często wykorzystywany w spódnicach, bluzkach czy też poduszkach. Nic więc dziwnego, że stworzono specjalną stopkę, której zadaniem jest ułatwienie wszycia takiego zamka. Posiada bowiem on od spodu rowki, które przesuwają się po ząbkach zamka. W ten sposób stopka traktuje ząbki zamka jak prowadnik, dlatego szycie odbywa się z taką samą odległością od ząbków zamka w każdym miejscu. Co więcej ząbki są odginane przez stopkę, igła wbija się blisko nich co w rezultacie daje niemalże niewidoczny zamek kryty.

 

stopka JanomeStopka z lamownikiem - Janome 200140009 (chwytacz wahadłowy) - inaczej lamownik. Służy do wszywania zaprasowanej i niezaprasowanej lamówki. Od tej pory jej wszywanie stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze.

Maksymalna szerokość lamówki niezaprasowanej, jaką możemy wprowadzić do lamownika to maksymalnie 25mm - po uszyciu 5,5 mm. Z kolei lamówki zaprasowanej wynosi od 10 do 14 mm - po uszyciu 5,5 mm. System zwijaczy i lamowników sprawia, że będziesz mógł w profesjonalny sposób wykańczać swoje wyroby.

 

stopka Janome

 Stopka do marszczenia - Janome 200124007 (chwytacz wahadłowy) -  model stopki, który nadaje efekt równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. To jaki będzie efekt końcowy uzależnione jest od ustawienia maszyny i właściwości tkaniny. Najlepszy rezultat marszczenia będzie widoczny na cienkich materiałach. Im materiał grubszy, tym marszczenie będzie delikatniejsze. Łatwa w montażu.

 

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 31,25 zł (cena trzech produktów wynosi 131,15 zł).

 Zastosowanie wszystkich stopek znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciem. 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny