Zestaw trzech stopek Janome do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - zestaw 7.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (6 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 121,87 zł 149,90 zł
  • Oblicz

 


Zestaw trzech stopek JANOME do maszyn z szerokością ściegu 9 MM- zestaw 7.

Stopka JanomeStopka do wszywania zamków krytych do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202144009 - dzięki temu modelowi wszycie zamka krytego stanie się dziecinnie proste. A warto podkreślić, że taki zamek staje się coraz bardziej popularny. Wykorzystuje się go m.in. w sukienkach, bluzach, spódnicach. Posiada bowiem on od spodu rowki, które przesuwają się po ząbkach zamka. W ten sposób stopka traktuje ząbki zamka jak prowadnik, dlatego szycie odbywa się z taką samą odległością od ząbków zamka w każdym miejscu. Co więcej ząbki są odginane przez stopkę, igła wbija się blisko nich co w rezultacie daje niemalże niewidoczny zamek kryty.

 

Stopka JanomeLamownik - stopka do wszywania lamówki zaprasowanej i niezaprasowanej do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202099008 -  służy do wszywania zaprasowanej i niezaprasowanej lamówki. Od tej pory jej wszywanie stanie się dużo prostsze i przyjemniejsze. Maksymalna szerokość lamówki niezaprasowanej, jaką możemy wprowadzić do lamownika to maksymalnie 25mm - po uszyciu 5,5 mm. Z kolei lamówki zaprasowanej wynosi od 10 do 14 mm - po uszyciu 5,5 mm. System zwijaczy i lamowników sprawia, że będziesz mógł w profesjonalny sposób wykańczać swoje wyroby.

Stopka JanomeStopka do marszczenia do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202096005 - model stopki, który nadaje efekt równomiernego marszczenia lub marszczenia z jednoczesnym doszywaniem materiału. To jaki będzie efekt końcowy uzależnione jest od ustawienia maszyny i właściwości tkaniny. Najlepszy rezultat marszczenia będzie widoczny na cienkich materiałach. Im materiał grubszy, tym marszczenie będzie delikatniejsze. Łatwa w montażu.

 

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 52,05 zł (cena trzech produktów wynosi 149,90 zł).

Pasuje do maszyn do szycia z szerokością ściegu 9 mm - Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S7, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

  Zobacz jak wszywać zamki kryte za pomocą stopki JANOME:

 

Zastosowanie lamownika JANOME:

  Zastosowanie stopki do marszczenia JANOME:

 

 

 

 

 

 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny