Zestaw trzech stopek Janome do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - zestaw 8.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (7 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 69,02 zł 84,90 zł

 


Zestaw trzech stopek JANOME do maszyn z szerokością ściegu 9 MM- zestaw 8.

Stopka JanomePrzezroczysta stopka do równoległego prowadzenia ściegów do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202084000 - ten model stopki jest idealny do stebnowania tuż przy krawędzi materiału bądź też wykonania ściegu równoległego. Znajduje zastosowanie również przy przyozdabianiu projektów home decor i odzieży.

Zalety: łatwa w montażu. 

Stopka JanomeStopka do naszywania ozdobnych sznurków do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202085001 - stopka przeznaczona do wykonywania ozdobnych naszyć na tkaninę. W efekcie, mogą być one widoczne i służyć jako ozdoba materiału bądź też mogą służyć jako zwiększenie wypukłości ściegu ( dotyczy to np. ściegu zygzak dla bardzo gęstego ustawienia). Do stopki można wprowadzić trzy, dwa lub jeden sznurek. Maksymalna średnica każdego z nich to 1,5 mm.  Ten model stopki daje możliwość szycie igłą podwójną. Zaleta: prostota w montażu. 

Stopka JanomeStopka do wszywania wypustki ( bizy ) do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202088004 - ten model stopki idealnie nadaje się do tworzenia a także wszywania wypustek (sznurek, biza, itp.). Wszyte pomiędzy dwie warstwy tkanin wypustki stanowią element ozdobny, ale również mają na celu wzmocnienie szwów.

Znajdujące się na spodzie stopki specjalne rowki powodują idealne prowadzenie się jej po wypustce- maksymalna średnica wypustki to 5mm.)

Grubsze wypustki pojawiają się w akcesoriach home decor t.j. poszewki, narzuty itp, czy też w torbach. Jednakże ich nadrzędnym zadaniem jest wzmocnienie szwu. Cieńsze z kolei znajdują zastosowanie w odzieży.

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 26,35 zł (cena trzech produktów wynosi 111,25 zł).

Pasuje do maszyn do szycia z szerokością ściegu 9 mm - Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S7, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

Zastosowanie stopki do ściegów równoległych JANOME:

Zastosowanie stopki do naszywania ozdobnych sznurków JANOME:

Zastosowanie stopki do wszywania wypustki (bizy) JANOME:

 

 

 

 

 

 

 

 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny