Zestaw stopek do patchworku i quiltingu plus stolik powiększający do maszyn do szycia Janome Skyline S3 - Janome 863407000 (chwytacz rotacyjny)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME_863407000
  • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
    Czas realizacji: 3-14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 327,28 zł 402,55 zł
  • Oblicz


Zestaw stopek do patchworku i quiltingu do maszyn do szycia Janome Skyline S3 plus stolik powiększający pole pracy - JANOME 863407000

Stolik powiększający pole pracy - stolik ten ma na celu pomóc nam w pracy przy szyciu dużych powierzchni. Wykonany jest z przezroczystego tworzywa, co znacznie ułatwia widoczność pod stolikiem. Dopasowanie do podłoża i stabilność gwarantuje użytkownikowi regulacja stolika. Wymiary blatu to 50 cm x 30 cm.

Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych F2 (chwytacz rotacyjny) - ten model stopki gwarantuje bardzo dobrą widoczność szycia ze względu na swoją przezroczystą budowę. Co więcej, specjalna konstrukcja spodu stopki umożliwia gładkie przesuwanie się jej po nierównościach oraz wypukłych ściegach ozdobnych.

Stopka stworzona dla osób, które lubią ozdabiać swoje dzieła!

Zaleta: łatwa w montażu.

Stopka do aplikacji (chwytacz rotacyjny) - idealnie skonstruowany przód stopki ma na celu usprawnienie prowadzenie tkaniny pod nią w każdą możliwą stronę. Dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów zapewnia wykonanie tego modelu stopki z wysokiej jakości przezroczystego plastiku.

Zaleta: łatwa w montażu.

Stopka do pikowania, haftowania i cerowania otwarta (chwytacz rotacyjny) - stopka jest specjalnie skonstruowana po to, aby wraz ze skokiem igły podnieść się. Daje to możliwość swobodnego poruszania się materiału, co w efekcie umożliwia malowania nitką po tkaninie. Wyrażanie myśli nigdy nie było takie proste! Doskonały wariant dający nieskończone możliwości podczas pikowania, czyli quiltingu. 

Stopka ta wykonana jest z plastiku, dlatego widoczność podczas pracy jest bardzo dobra.

Zaleta: łatwa w montażu. 

Stopka przezroczysta z prowadnikami (chwytacz rotacyjny) - w tym wyjątkowym modelu znajdziemy tak naprawdę aż 4- przezroczysta stopka do szycia ściegiem prostym, stopka krawędziowa na 1/8" (3mm), stopka krawędziowa na 1/4" (6mm), stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie.

Wykonana ona jest z przezroczystego plastiku. To na nim odbite są linie, które mają na celu prowadzenie materiału. Dodatkowe prowadniki gwarantują idealnie równy szew. 

Stopka przeznaczona do szycia patchworków. Również do zszywania i łączeni tkanin, tworzenia zakładek lub szczypanek.

Zaleta: łatwa w montażu.

Stopka z górnym transportem (chwytacz rotacyjny) - ten model stopki Janome z górnym transportem i prowadnikiem pasuje wyłącznie do kilku wybranych maszyn z chwytaczem rotacyjnym. 

Stopka ma na celu perfekcyjne i płynne podawanie tkaniny. W efekcie na tkaninie nie powstanie żadne marszczenie zagniecenie. Idealny dla kilku technik szycia, m.in do stebnowania, tradycyjnego łączenia czy też szycia materiałów trudnych w transporcie (skóra, lateks itp.)

 

Uwaga! Kupując  powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 191,70 zł (cena wszystkich produktów wynosi 642,50 zł).

 

Zastosowanie wybranych stopek JANOME z zestawu pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciami:

1.FILMIK NR 1: zastosowanie stopki do wszywania ściegów ozdobnych F2

2. FILMIK NR 1: zastosowanie stopki do naszywania aplikacji

3. FILMIK NR 3: zastosowanie stopki do pikowania, haftowania i cerowania.

 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny