Zestaw stopek- Brother CTRK1

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: BROTHER
 • Kod producenta: BROTHER_CTRK1
 • Dostępność: Jest Jest  (10 szt.)
  Czas realizacji: 3-14 dni
 • szt.
 • Cena netto: 261,79 zł 322,00 zł
 • Oblicz

 


ZESTAW STOPEK BROTHER - CTRK1

stopka BrotherStopka teflonowa - Brother F007N - ten model stopki, w przeciwieństwie do większości jest nieprzezroczysty. Stopka wykonana jest ww teflonu, dlatego jest idealna do szycia szczególnie trudnych a także opornych tkanin, tj. winyl, lateks, skóra, skaj, tkaniny o niejednorodnej fakturze. Dzięki fakturalnej powierzchni stopki uzyskujemy lepszy poślizg w trakcie szycia, a co więcej materiał nie przyklei się do niej podczas pracy. Często bywa niezastąpiona. Co więcej można jej używać do szycia różnymi ściegami- również tych z regulacją szerokości. Ten rodzaj stopki pasuje do wszystkich maszyn z chwytaczem rotacyjnym. Do maszyn z chwytaczem wahadłowym pasuje model F008N.

Stopka BrotherStopka do marszczenia - Brother F012N -  dzięki temu modelowi będziemy w stanie wykonać innowacyjne, fantazyjne marszczenie. Stopka ta nadaje bowiem efekt równomiernego marszczenia materiału a nawet marszczenia materiały z jej równoczesnym doszyciem. Kiedy przeszywamy dwie warstwy tkaniny, to marszczona zostanie ta dolna, leżąca na ząbkach. Im materiał jest grubszy, tym marszczenie będzie delikatniejsze. Stąd efekt końcowy najlepiej widoczny będzie na cienkich materiałach. To jaki będzie efekt końcowy uzależnione jest od ustawienia maszyny i właściwości tkaniny.

 

Stopka BrotherRegulowana stopka do wszywania zamków lub wypustek - Brother F036 -ten model stopki przeznaczony jest do wszywania zamków i wypustek, które są coraz bardziej popularne. Taki zamek wykorzystuje się m.in. w bluzach, sukienkach, spódnicach. Stąd wykonanie czynności, polegające na wszyciu zamka stanie się o wiele prostsze.  

 

 

Stopka BrotherPłytka i stopka do ściegu prostego - Brother SNP02 - 

W zestawie znajduje się:

 • stopka do ściegu prostego
 • płytka ściegowa do ściegu prostego.

Stopka do ściegu prostego idealna jest w szczególności do wykonania precyzyjnego ściegu krytego, lub do szycia na cienkich tkaninach, czyli w skórcie tam, gdzie tkanina często wcina się w płytkę ściegową lub gdy pojawia się problem przebicia igły przez materiał.Płytka ściegowa jest częścią każdej maszyny do szycia. To metalowa płytka, pod którą zlokalizowany jest bębenek z nicią dolną.

 

Stopka BrotherStopka do wszywania kordonka i wszywania wypustek - Brother F037N - ten model stopki umożliwi nam dokładne i precyzyjne wyszycie wypustek z kordonkiem.  Jednakże należy podkreślić, że "wypustka" powstanie tylko i wyłącznie w połączeniu z podwójną igłą a także zwiększonym naprężeniem górnej nici. Ostateczny efekt zależy również od tkaniny i jej właściwości. Model F037N pasuje do maszyn do szycia firmy Brother z 5 mm transportem.

 

 

Lamownik regulowanyLamownik regulowany - Brother - ST8 - potoczną nazwą stopki z lamownikiem jest właśnie lamownik. Lamownik służy do wszywania zaprasowanej lamówki. Maksymalna szerokość lamówki, jaką możemy wprowadzić do lamownika wynosi od 5 mm do 20 mm maksymalnie. Niezwykle ważną cechą tego modelu jest fakt, że lamownik ten jest regulowany.

 

 

Uwaga! Kupując powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 119 zł (cena trzech produktów wynosi 441 zł).

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny