Zestaw igieł Janome do tkanin, dzianin wraz z igłą podwójną do stretchu- zestaw 2.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 21,87 zł 26,90 zł
  • Niedostępny

 

Zestaw igieł Janome - igły do tkanin, do dzianin a także do stretchu (podwójna) - zestaw 2.

Igły JanomeIgły Janome do tkanin -  igły do tkanin to najbardziej powszechne, popularne i uniwersalne igły firmy Janome. 

Igły te idealne są do szycia: delikatnych i cienkich tkanin, czyli tkanin: lnianych wełnianych, bawełnianych jak i również ich mieszanek; materiałów syntetycznych, czyli materiałów: akrylowych, poliestrowych, elastonów, nylonów; materiałów z włókien sztucznych, czyli materiałów: wiskozowych i wszystkich jego pochodnych.

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 80.

Igły JanomeIgły Janome z kulką do dzianin i materiałów elastycznych -  igły z kulką do dzianin i materiałów elastycznych to igły specjalne ( z systemem HA15 x 1SP). Idealne zarówno do maszyn do szycia jak i do owerloków firmy Janome. Igły te zostały zaprojektowane tak, aby pracowały jak najbliżej chwytaczy. W efekcie nie dojdzie do przepuszczenia ściegów. Na czubku znajduje się kuleczka. Dzięki niej igły można wykorzystać do szycia dzianin i materiałów elastycznych typu jersey, dresówka pętelkowa, trykot, polar.

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 75.

 Igły JanomeIgła Janome podwójna do stretchu - ta igła idealna jest do szycia dzianin, tkanin elastycznych i stretchu o lekkiej i średniej grubości. Można nią wykonać zarówno ścieg prosty (stebnowy), ścieg zygzak i ścieg ozdobny.  

Uwaga! Każde opakowanie zawiera jedną igłę o grubości 75 i rozstawie 4 mm.

 

 

Uwaga! Kupując powyższy zestaw oszczędzają Państwo 6,80 zł (cena trzech produktów wynosi 33,70 zł).

 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny