Zestaw igieł Janome do tkanin, do dzianin, do materiałów syntetycznych, poliestrowych i igła podwójna- zestaw 4.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME
  • Dostępność: Jest Jest  (3 szt.)
    Czas realizacji: 30
  • szt.
  • Cena netto: 22,68 zł 27,90 zł

 

Zestaw igieł Janome - igły do tkanin, do dzianin, do materiałów syntetycznych, poliestrowych i igła podwójna - zestaw 4.

 

Igły JanomeIgły Janome z kulką do dzianin i materiałów elastycznych - igły z kulką do dzianin i materiałów elastycznych to igły specjalne ( z systemem HA15 x 1SP). Idealne zarówno do maszyn do szycia jak i do owerloków firmy Janome. Igły te zostały zaprojektowane tak, aby pracowały jak najbliżej chwytaczy. W efekcie nie dojdzie do przepuszczenia ściegów. Na czubku znajduje się kuleczka. Dzięki niej igły można wykorzystać do szycia dzianin i materiałów elastycznych typu jersey, dresówka pętelkowa, trykot, polar.

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 75.

Igły JanomeIgły Janome BLUE TIP do tkanin ( szczególnie do syntetycznych i poliestrowych) - igły BLUE TIP to igły produkowane tylko dla firmy Janome. Różnią się one od igieł ze standardowego wyposażenia maszyn do szycia Janome. Igły te posiadają wyprofilowany czubek wraz z mała kuleczką, Dzięki temu igła może łatwiej wchodzić w tkaninę. Zatem igła ta jest doskonała do szycia i haftowania na cienkich materiałach, tj. materiałach syntetycznych i poliestrowych. 

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 75.

Igły JanomeIgła Janome podwójna do tkanin - igły podwójne, w zależności od wyboru grubości idealne są do różnej grubości tkanin.

Ta igła podwójna idealna jest do szycia: delikatnych i cienkich tkanin, czyli tkanin: lnianych wełnianych, bawełnianych jak i również ich mieszanek; materiałów syntetycznych, czyli materiałów: akrylowych, poliestrowych, elastonów, nylonów; materiałów z włókien sztucznych, czyli materiałów: wiskozowych i wszystkich jego pochodnych.

Uwaga! Każde opakowanie zawiera jedną igłę o grubości 90 i rozstawie 4 mm.

Uwaga! Kupując powyższy zestaw oszczędzają Państwo 6,80 zł (cena trzech produktów wynosi 37,70 zł).

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny