Zestaw igieł Janome do tkanin, do dzianin, do jeansu, do skóry i igła podwójna- zestaw 3

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: ZESTAW IGIEŁ JANOME
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 32,44 zł 39,90 zł
  • Niedostępny

 

Zestaw igieł Janome - igły do tkanin, do dzianin, do jeansu, do skóry i igła podwójna - zestaw 3

Igły JanomeIgły Janome do tkanin - igły do tkanin to najbardziej powszechne, popularne i uniwersalne igły firmy Janome. 

Igły te idealne są do szycia: delikatnych i cienkich tkanin, czyli tkanin: lnianych wełnianych, bawełnianych jak i również ich mieszanek; materiałów syntetycznych, czyli materiałów: akrylowych, poliestrowych, elastonów, nylonów; materiałów z włókien sztucznych, czyli materiałów: wiskozowych i wszystkich jego pochodnych.

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 80.

Igły JanomeIgły Janome z kulką do dzianin i materiałów elastycznych - igły z kulką do dzianin i materiałów elastycznych to igły specjalne ( z systemem HA15 x 1SP). Idealne zarówno do maszyn do szycia jak i do owerloków firmy Janome. Igły te zostały zaprojektowane tak, aby pracowały jak najbliżej chwytaczy. W efekcie nie dojdzie do przepuszczenia ściegów. Na czubku znajduje się kuleczka. Dzięki niej igły można wykorzystać do szycia dzianin i materiałów elastycznych typu jersey, dresówka pętelkowa, trykot, polar.

UWAGA! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 75

Igły JanomeIgły Janome do jeansu (denimu), drelich - igły te przeznaczone są głównie do grubszych materiałów, tkanin typu jeans (denim) lub derlich. Igły posiadają wyprofilowany czubek. Ma on na celu zapewnienie wykonania równego i gładkiego szwu na grubszych tkaninach.

Idealne przede wszystkim są do szycia :grubszych tkanin naturalnych bawełnianych i wszystkich ich mieszanek,tkanin typu jeans, tkanin typu derlich.

Uwaga! W opakowaniu znajduje się 5 igieł o grubości 90.

Igły JanomeIgła Janome podwójna do tkanin - igły podwójne, w zależności od wyboru grubości idealne są do różnej grubości tkanin.

Ta igła podwójna idealna jest do szycia: delikatnych i cienkich tkanin, czyli tkanin: lnianych wełnianych, bawełnianych jak i również ich mieszanek; materiałów syntetycznych, czyli materiałów: akrylowych, poliestrowych, elastonów, nylonów; materiałów z włókien sztucznych, czyli materiałów: wiskozowych i wszystkich jego pochodnych.

Uwaga! Każde opakowanie zawiera jedną igłę o grubości 90 i rozstawie 4 mm.

 

Igły JanomeIgły Janome do skóry, skaju, ekoskóry, zamszu, winylu - ten rodzaj igieł został stworzony w celu wykonania perfekcyjnego, równego i gładkiego ściegu - czyli ściegu idealnego.

Ze względu na fakt, iż igły posiadają wyjątkowo ostry czubek, znajdują one zastosowanie podczas szycia: skaju, skóry, zamszu, winylu.

Uwaga! Jest to mix igieł, dlatego w opakowaniu znajdują się 3 szt. igieł o grubości 90 i 2 szt. o grubości 100.

 

Uwaga! Kupując powyższy zestaw oszczędzają Państwo 8,60 zł (cena trzech produktów wynosi 48,50 zł).

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny