Zestaw do quiltingu do maszyn do szycia z szerokością ściegu 9 MM, Janome Skyline S5 - Janome 863402005 (chwytacz rotacyjny)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME_863402016
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 3-14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 378,78 zł 465,90 zł
  • Oblicz


Zestaw do quiltingu do maszyn do szycia Janome Skyline S5 - JANOME 863402016 

Stolik powiększający pole pracy - Janome 861401215 - stolik ten ma na celu pomóc nam w pracy przy szyciu dużych powierzchni. Wykonany jest z przezroczystego tworzywa, co znacznie ułatwia widoczność pod stolikiem. Dopasowanie do podłoża i stabilność gwarantuje użytkownikowi regulacja stolika. Wymiary blatu to 50 cm x 30 cm.

 

Stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202087003 - stopka z centralnym prowadnikiem idealna do pikowania w szwie czy też łączenia dwóch tkanin. 

Ten model stworzono dla osób specjalizujących się w ozdabianiu wyrobu w szwach. Wykorzystywany jest również podczas łączenia warstw tkanin " na styk" bądź na zakładkę.

Sprężysty a zarazem nisko osadzony prowadnik perfekcyjnie dostosowuje się do każdych grubości szytych warstw. Dzięki temu stopka prowadzona jest tuż przy krawędzi tkaniny.

 

Przezroczysta stopka z prowadnikiem do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202089005 - w tym wyjątkowym modelu znajdziemy tak naprawdę aż 4- przezroczysta stopka do szycia ściegiem prostym, stopka krawędziowa na 1/8" (3mm), stopka krawędziowa na 1/4" (6mm), stopka z centralnym prowadnikiem do szycia w szwie.

Wykonana ona jest z przezroczystego plastiku. To na nim odbite są linie, które mają na celu prowadzenie materiału. Dodatkowe prowadniki gwarantują idealnie równy szew. 

Stopka przeznaczona do szycia patchworków. Również do zszywania i łączeni tkanin, tworzenia zakładek lub szczypanek.

Stopka do naszywania aplikacji do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202086002 - idealnie skonstruowany przód stopki ma na celu usprawnienie prowadzenie tkaniny pod nią w każdą możliwą stronę. Dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów zapewnia wykonanie tego modelu stopki z wysokiej jakości przezroczystego plastiku.

 

Stopka do ściegów ozdobnych do maszyn z szerokością ściegu 9 MM  - dzięki przezroczystej budowie, widocznośc podczas szycia jest znakomita. Dodatkowo wyprofilowany spód stopki umożliwia jej przesuwanie bez jakichkolwiek przeszkód po nierównościach nowopowstałej aplikacji a także po wypukłych ściegach ozdobnych.

Zestaw do pikowania, haftowania i cerowania do maszyn z szerokością ściegu 9 MM- Janome 202146001 - powyższy zestaw umożliwi Państwu pikowanie przeróżnymi technikami i metodami.

W zestawie znajdują się:

-przystawka otwarta, idealna do tzw. pikowania "z wolnej ręki",

-przystawka zamknięta, idealna do pikowania koronek lub innych, równie kłopotliwych materiałów,

- dwie przystawki transparentne: na jednej z nich znajdują się linie, które pomagają w równomiernym pikowaniu. Ta przystawka jest niezastąpiona podczas pikowania techniką echo. Druga z kolei umożliwia pikowania, np. zygzakiem.

Montaż uchwytu i przystawek nie powinien sprawiać problemu.

Uwaga! Kupując w zestawie oszczędzają Państwo ponad 300 zł.

 

Stary kod produktu 863402005 .

 

            

         

 

  

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny