Stopka do falbanek i zakładek do maszyn z szerokością ściegu 9 MM - Janome 202095004 (chwytacz rotacyjny)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME_202095004
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 247,97 zł 305,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz


Stopka do falbanek i zakładek do maszyn z szerokością ściegu 9 MM- JANOME 202095004

Ten model stopki powstał specjalnie po to, aby wykonywanie falbanek czy też zakładek z dowolną regulacją głębokości i częstotliwości było prostsze.

Częstotliwość wykonywania falbanek możliwa jest co jedno, sześć lub dwanaście uderzeń igielnicy. Ustawienie górnej dźwigni stopki na „1” spowoduje powstanie dużej i gęstej falbanki – materiał będzie gęsto zebrany. Ustawienie górnej dźwigni na „6” lub „12” umożliwia nam z kolei wykonanie ozdobnego plisowania. Dodatkowo, przy ustawieniach górnej dźwigni istnieje możliwość regulacji głębokości falbany-plisy ( w skali od 1 do 8).

Dzięki wyjątkowej konstrukcji płytki, która zbiera materiał, nowo powstałe falbany będą idealne. Występuje możliwość standardowego stebnowania bez zdejmowania stopki – jest to tzw. bieg jałowy- górna dźwignia ustawiona na gwiazdkę).

Wykonanie równej falbanki, plisy lub marszczeń nigdy nie było prostsze ani przyjemniejsze. Co więcej stopki tej oprócz do nadawania modnego akcentu ubraniom można użyć do gustownego wykończenia zasłon lub narzut na kanapę.

Falbany, plisy, zmarszczenia mogą być wykonywane zarówno wzdłuż jak i w poprzek osnowy materiału. Najlepsze falbany uzyskuje się z miękkich materiałów.

Wskazówka: materiały tępe, kruche najlepiej jest zwilżyć przed pracą.

Zaleta: łatwa w montażu.

Uwaga! Pasuje do maszyn do szycia z szerokością ściegu 9 mm - Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S7, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

 

Zastosowanie stopki do falbanek i zakładek JANOME pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciem:

filmik 1- wykonanie zakładek i falbanek

filmik 2- wykonywanie zakładek i falbanek z jednoczesnym doszywaniem materiału

 

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny