Program do hafciarki Janome Digitizer JR (wer. 4.5)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JANOME
  • Kod producenta: JANOME_254756001
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 1-2 dni
  • szt.
  • Cena netto: 893,50 zł 1 099,00 zł
  • Oblicz

Program do projektowania do hafciarki Janome Digitizer JR


Bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Cały w JĘZYKU POLSKIM. Idealny na start przygody z haftem. Program automatycznie lub półautomatycznie przerabia rysunki, zdjęcia na hafty. Posiada także wbudowane czcionki do tworzenia napisów i monogramów. Program może służyć również jako konwerter haftów zapisanych w różnych formatach hafciarskich. Jest to najnowsza wersja programu DIGITIZER JR - 4.5.

W tej wersji wprowadzono najpopularniejszą metodę zamiany zdjęcia na haft - półautomat. Operator zaznacza na rysunku lub zdjęciu te fragmenty, które mają być po kolei haftowane.

To elementarnie proste i wszystko dzieje się błyskawicznie.

Wybrane cechy i funkcje programu do projektowania haftów:

- automatyczne przetwarzanie plików bmp, jpg, wmf, emf na gotowe hafty (jednym kliknięciem zamienia zdjęcie na haft).
- półautomatyczne przetwarzanie plików bmp, jpg, wmf, emf na gotowe hafty (operator po kolei zaznacza elementy rysunku lub zdjęcia i zamienia je na haft w takiej kolejności w jakiej projekt ma być haftowany)
- konwertowanie haftów zapisanych w formatach jef, jan, jpx, sew, emd, pes, pec, hus, vip, vp3, pcs, xxx, dst, jmt na hafty obsługiwane przez maszyny JANOME i ELNA
- 20 czcionek wbudowanych do tworzenia napisów i monogramów (pełna edycja rozmiaru, kątu nachylenia, szerokości liter, etc.)
- podgląd 3D (rzeczywisty wygląd haftu wyświetlony na wybranym tamborku)
- symulacja odhaftu na ekranie monitora, pełna kontrola wykonanej pracy
- automatyczne przeliczanie ilości wkłuć przy zmianie skali haftu
- możliwy wybór 12 różnych ściegów hafciarskich (ścieg satynowy z regulacją jego gęstości i szerokości, 5 ściegów tkackich z regulacją gęstości, długości ściegu oraz kąta nachylenia ściegów, 5 ściegów ozdobnych - również z pełną regulacją
- możliwość ustawienia kolejności haftowania (który kolor będzie haftowany pierwszy, a który kolejny)
- rotacja, zmiana rozmiaru, lustrzane odbicia i edycja gotowych wzorów haftów
- program zapisuje wzory haftów w formacie jef, sew i emd (hafty gotowe do haftowania na maszynach JANOME i ELNA)
- posiada funkcje UNDO / REDO
- posiada funkcje wyboru tkaniny na jakiej będzie haftowany wzór (automatyczna kompensacja - program dodaje ściegi spodnie na tkaniny rozciągliwe - tak, aby hafty nie były zniekształcone po wyhaftowaniu)
- profesjonalny wydruk wzoru haftu w oryginalnej kolorystyce, z podanym zużyciem nici górnych i spodnich oraz ilością wkłuć (funkcja przydatna do wyceny haftów)
- możliwość rozszerzenia programu JUNIOR do pełnej wersji MBX (tzw. Upgrade) - pełna wersja MBX również w JĘZYKU POLSKIM

To bardzo prosty w obsłudze program do projektowania haftów. Wystarczy umieć obsługiwać komputer, żeby projektować piękne hafty. Polecam jako dodatek do wszystkich hafciarek JANOME. Dzięki niemu bez problemu zamienicie rysunki na hafty.

darmowa wysyłka od 300 zł

raty 0%

sklep specjalistyczny

szkolenie z obsługi maszyny