Kategorie

Nowości

stopka owerlokowa z obcinaczem
brutto: 50,00 zł
(netto: 40,65 zł)

Raty Santander

Zestaw trzech stopek Janome - zestaw 6.

Producent: JANOME
Kod producenta: JANOME
Dostępność:
Jest Jest
 (10 szt.)
Czas realizacji: 1-3 dni
szt.
Cena netto: 48,70 zł 59,90 zł

 


Zestaw trzech stopek JANOME- zestaw 6

Stopka JanomeStopka do ściegu prostego - Janome 200331009 (chwytacz rotacyjny) - ten rodzaj stopki idealnie sprawuje się podczas szycia zarówno bardzo cienkich jak i bardzo grubych tkanin. Czyli w skrócie tam, gdzie często tkanina wcina się w płytkę ściegową lub gdy pojawia się problem przebicia przez materiał igły. Jej zaletą jest prostota w montażu.

 

Stopka JanomeStopka do ściegu krytego - Janome 820817015 (chwytacz rotacyjny) - stopka przeznaczona do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem. Rewelacyjnie nadaje się do szycia tzw. ściegiem krytym (podszywanie).Szycie zawsze będzie równe od brzegu dzięki możliwości regulacji odległości prowadnika . Montaż nie jest skomplikowany.

Stopka JanomeStopka owerlokowa - Janome 822801001 (chwytacz rotacyjny) - stopka, która idealnie nadaje się do obrzucania krawędzi tkanin. To dzięki niej estetyka końcowego wyglądu będzie lepsza, niż w przypadku użycia zwykłej stopki. Idealna do cienkich i średnich tkanin. Jeżeli zdecydujemy się na użycie tego modelu stopki szerokość obrzucenia stopki będzie idealnie równa a krawędź perfekcyjna gładka. Nie powstanie żadne pomarszczenie, jak to często zdarza się w przypadku standardowych modeli stopek.

Skąd się bierze efekt idealnie płaskiej krawędzi tkaniny? ścieg tworzony jest zarazem na krawędzi tkaniny i jednoczenie zsuwany z niego podczas szycia, co daje efekt idealnie gładkiej powierzchni materiału.

 

Uwaga! Kupując 3 powyższe stopki w zestawie oszczędzają Państwo 20,05 zł (cena trzech produktów wynosi 79,95 zł).

Zastosowanie stopek JANOME, znajdujących się w zestawie pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciami:

FILMIK NR 1: zastosowanie stopki do ściegu prostego,

FILMIK NR 2: zastosowanie stopki do ściegu krytego,

FILMIK NR 3: zastosowanie stopki do ściegu owerlokowego.