Kategorie

Nowości

stopka owerlokowa z obcinaczem
brutto: 50,00 zł
(netto: 40,65 zł)

Raty Santander

Stopka do falbanek i zakładek - Janome 943100000 (chwytacz rotacyjny)

Producent: JANOME
Kod producenta: JANOME_943100000
Dostępność:
Jest Jest
 (5 szt.)
Czas realizacji: 1-3 dni
szt.
Cena netto: 129,59 zł 159,40 zł


Stopka do falbanek i zakładek - JANOME 943100000

Ten model stopki powstał specjalnie po to, aby wykonywanie falbanek czy też zakładek z dowolną regulacją głębokości i częstotliwości było prostsze.

Częstotliwość wykonywania falbanek możliwa jest co jedno, sześć lub dwanaście uderzeń igielnicy. Ustawienie górnej dźwigni stopki na „1” spowoduje powstanie dużej i gęstej falbanki – materiał będzie gęsto zebrany. Ustawienie górnej dźwigni na „6” lub „12” umożliwia nam z kolei wykonanie ozdobnego plisowania. Dodatkowo, przy ustawieniach górnej dźwigni istnieje możliwość regulacji głębokości falbany-plisy ( w skali od 1 do 8).

Dzięki wyjątkowej konstrukcji płytki, która zbiera materiał, nowo powstałe falbany będą idealne. Występuje możliwość standardowego stebnowania bez zdejmowania stopki – jest to tzw. bieg jałowy- górna dźwignia ustawiona na gwiazdkę).

Wykonanie równej falbanki, plisy lub marszczeń nigdy nie było prostsze ani przyjemniejsze. Co więcej stopki tej oprócz do nadawania modnego akcentu ubraniom można użyć do gustownego wykończenia zasłon lub narzut na kanapę.

Falbany, plisy, zmarszczenia mogą być wykonywane zarówno wzdłuż jak i w poprzek osnowy materiału. Najlepsze falbany uzyskuje się z miękkich materiałów.

Wskazówka: materiały tępe, kruche najlepiej jest zwilżyć przed pracą.

Zaleta: łatwa w montażu.

Uwaga: Nie pasuje do maszyny do szycia Janome Skyline S3 i do maszyn z wbudowanym górnym transportem (np. Janome MC6600P, Janome MC7700QCP, Elna 7300 czy Elna eXcellance 740).

Zastosowanie stopki do falbanek i zakładek JANOME pokazane jest w filmikach znajdujących się powyżej, pod zdjęciem:

FILMIK NR 1: wykonywanie zakładek i falbanek,

FILMIK NR 2: wykonywanie zakładek i falbanek z jednoczesnym doszywaniem materiału.