Kategorie

Raty Santander

Nóż krążkowy 45mm, wersja deluxe

Producent: SewMate
Kod producenta: DW-RC045A
Dostępność:
Jest Jest
 (5 szt.)
Czas realizacji: 1-3 dni
szt.
Cena netto: 36,18 zł 44,50 zł

Krawiecki nóż krążkowy 45 mm

 

Profesjonalny, wysokiej jakości, sprawdzonej i renomowanej marki nóż krążkowy do wycinania różnych elementów. Nóż do cięcia najczęściej wykorzystywany podczas wykonywania projektów rękodzielnych takich jak:

  • patchwork,
  • wycinanie z papieru,
  • wycinanie z tkanin,
  • wycinanie ze skóry,
  • wycinanie z winylu.

Nóż krążkowy posiada zabezpieczającą blokadę i osłonę ostrza. Samo ostrze o średnicy 45 mm jest bardzo ostre i wykonane z wysokiej jakości stali węglowej (carbon steel), która gwarantuje długotrwały okres użytkowania i ostrość ostrza.

Nóż krążkowy krawiecki posiada wyprofilowaną rączkę wykonaną w termoplastycznej gumy, która idealnie dopasowuje się do dłoni. Ta cecha poprawia komfort użytkownika. Nóż do cięcia idealny zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Ostrze w nożu krążkowym jest wymienne. Wszystkie modele ostrzy, do noża krążkowego DW-RC045A znajdą Państwo w naszym sklepie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Dobra rada!

Podczas korzystania z noża krążkowego pod tkaninę, papier itp. podłóż matę podkładową do cięcia. Zabezpieczy ona powierzchnię przed ostrym ostrzem. Maty podkładowe samogojące oznakowane liniami równoległymi i zaznaczonymi kątami są również dostępne w ofercie naszego sklepu.

Warto pomyśleć także o: