Kategorie

Raty Santander

Deska prasowalnicza Comelflex-S

Producent: Comel
Kod producenta: Comelflex_S1
Dostępność:
Jest Jest
 (9 szt.)
Czas realizacji: 1-3 dni
szt.
Cena netto: 1 143,09 zł 1 406,00 zł

Deska prasowalnicza Comel Comelflex-S

Oferujemy Państwu profesjonalną deskę prasowalniczą firmy Comel Comelflex-S. Deskę do prasowania wykorzystuje się podczas czynności polegającej na wygładzaniu powierzchni materiału poprzez wywieranie na nim nacisku w wyniku podwyższonej temperatury i pary wodnej.

Deska prasowalnicza Comelflex-S będzie idealna dla każdego, bez względu na wzrost. To wszystko dzięki możliwości regulacji jej wysokości. Dodatkowo wyposażona jest ona w funkcję odsysania, podgrzewania i nadmuchu. I tą ostatnią funkcją, czyli funkcją nadmuchu różni się od deski prasowalniczej Comelflex, która takiej nie posiada. Temperaturę reguluję się za pomocą termostatu.

Kolejną zaletą tego stołu jest możliwość jego szybkiego złożenia i rozłożenia. Dlatego jego przechowywanie nie stanowi żadnego problemu.

Deska prasowalnicza Comelflex-S znajdzie zastosowanie wszędzie. W domowej pracowni krawieckiej, w profesjonalnej pracowni krawieckiej, atelier krawieckim, zakładzie usługowym.

Aby uzyskać jeszcze lepszą jakość prasowanego materiału zaleca się, aby deskę prasowalniczą Comelflex-S użyć wraz z wytwornicą pary Comel Snail lub Comel ComelEco. Na wytwornice te przeznaczone jest specjalne miejsce, które znajduje się na bocznej półce stołu.

 

Cechy deski prasowalniczej Comel Comelflex-S:

  • możliwość regulacji temperatury termostatem od (0°C do 90°C),
  • wbudowany odsysacz o mocy: 70W,
  • moc grzałki stołu: 600W,
  • połączenie elektryczne: 230V,
  • waga urządzenia: 20kg,
  • rozmiar stołu: 113cm x 38cm x 26cm,
  • funkcja nadmuchu.

Gwarancja i serwis deski prasowalniczej Comel Comelflex S:

Deska prasowalnicza Comelflex-S posiada 12 miesięczny okres gwarancji. Gwarancja i serwis obowiązuje na terytorium całej Polski.
Specyfikacja

Producent: Comel
Rozmiar stołu: 113 x 38 x 26 cm
Regulacja temperatury: 0 - 90°C
Waga stołu: 20kg
Moc grzałki: 600 W
Gwarancja: 12 miesięcy